top of page
Caste_dotazy.jpg

KDO NEVÍ, AŤ SE ZEPTÁ

Jaký materiál použít, jak dlouho to vydrží a kolik to bude stát?

 • Kolik stojí zhotovení terasy / pergoly?
  Cena za zhotovení terasy nebo pergoly závisí na mnoha faktorech, jako jsou rozměry, tvar konstrukce, materiály, použitá technologie nebo umístění. I proto nabízíme zaměření zdarma, při kterém zohledníme vše podstatné. Větší terasa nebo pergola bude vyžadovat více materiálu a práce, což zvýší cenu. Materiály: Použití dražších materiálů, jako jsou exotické dřevo nebo speciální spojovací materiál zvyšují cenu. Tvar konstrukce: Složitější tvary, úhly nebo velké množství výřezů vždy ovlivní cenu. Technologie: Pokud se používají složitější technologie nebo speciální funkce, jako například integrované osvětlení ovlivňuje to cenu. Umístění: Složitější terasy nebo pergoly, které musí být umístěny na nerovném terénu nebo na místech s obtížným přístupem, budou stát více. Existuje mnoho proměnných, díky kterým je obtížné určit konkrétní cenu bez dalších informací. Inspiraci pro svůj projekt můžete nalézt mezi námi zhotovenými realizacemi pergol nebo teras. Zaměření máte zdarma a tak se stačí jen ozvat.
 • Jak dlouho stavba terasy / pergoly trvá?
  Výstavba terasy a pergoly obvykle trvá přibližně 2 až 4 týdny, v závislosti na složitosti projektu a aktuální pracovní vytíženosti. Tento časový rámec zahrnuje všechny fáze od návrhu a přípravy materiálu až po samotnou montáž a finální úpravy. Přesný termín dokončení vám rádi sdělíme po konzultaci a zhodnocení vašich konkrétních požadavků. Zaměření provádíme zdarma
 • Jaký materiál vybrat pro stavbu pergoly?
  Jaký materiál vybrat pro stavbu pergoly? Při výběru materiálu pro dřevěnou pergolu hraje roli několik klíčových faktorů. Před každou realizací se společně se zákazníky zaměříme na vzhled, funkčnost, praktičnost a udržitelnost. Správně zvolený materiál a typ konstrukceZvolený materiál i tvar konstrukce musí ladit s architektonickým stylem vašeho domu a okolí. Vždy zvažujeme, jak materiál či jeho úprava zapadne do celkového designu a barevného schématu. Odolnost a životnostDoporučujeme pouze materiál s dlouhou životností a odolností vůči místním povětrnostním vlivům, jako je déšť, sníh a sluneční záření. Vhodná povrchová úprava zajistí minimálními nároky na údržbu. Prohlédněte si naše realizace a neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci.
 • Jak dlouho terasa / pergola vydrží?
 • Jak mám o svou terasu / pergolu pečovat?
 • Dá se již hotová terasa / pergola později zvětšit?
 • Kde všude působíte?
  Jsme firma z Jihomoravského kraje se sídlem ve Znojmě. Nejčastěji realizujeme zakázky v okruhu přibližně 50km od Znojma. Po individuální domluvě je možná realizace kdekoli po ČR.
 • Jakou poskytujete na Vaši práci záruku?
  Na naši práci poskytujeme standardní záruku v délce dvou let.
bottom of page